Pytania

Czy na urodziny MParty można przynieść własne nakrycie stołu ?
Tak. Nakrycie stołu jest w MParty usługą opcjonalną, co oznacza, że mogą Państwo z niej skorzystać, ale nie muszą. Przynosząc na przyjęcie własną zastawę stołową należy przyjść około 45 minut przed gośćmi i rozłożyć ją samemu na przygotowanym przez nas stole. Proszę pamiętać o obrusie, naczyniach na jedzenie oraz sztućcach do nakładania smakołyków. Rozmiary stołu różnią się w zależności od ilości gości i miejsca, w którym odbywa się przyjęcie.

Czy na urodziny MParty można przynieść własny poczęstunek dla gości ?
Tak. Catering jest usługą opcjonalną. Jeśli decydują się Państwo na przyniesienie własnego poczęstunku proszę pamiętać o naczyniach potrzebnych do rozłożenia go na stole i sztućcach!!! Należy także przyjść około 45 minut przed gośćmi i rozłożyć smakołyki na stole.

Co zrobić, jeśli dziecko się rozchorowało ?
Jeśli są marne szanse na to, że dziecko wyzdrowieje, nie później niż jeden dzień przed imprezą, można przełożyć urodziny na inny termin. W takim przypadku kolejny termin ustalany jest w przeciągu 3 miesięcy.

Co zrobić, jeśli dziecko rozchorowało się w dzień urodzin ?
Jest to trudna sytuacja ze względu na zaproszonych gości. Jeśli jubilat nie może uczestniczyć w swoim przyjęciu to należy je oczywiście przełożyć. Koszty poniesione w takim przypadku zależą od stopnia zaawansowania przygotowań do imprezy i są ustalane indywidualnie. Gdyby nie dało się odwołać gości telefonicznie, wybór należy do Państwa – impreza może odbyć się bez udziału jubilata lub można powiadomić o sytuacji przyjeżdżających na miejsce rodziców.

O której godzinie zaczynamy przyjęcia urodzinowe?
poniedziałek – piątek od godziny 17:30 (w wybranych salach)
soboty i niedziele w godzinach: 11.00 – 14.00, 16.00 – 19.00 lub 17.00 – 20.00.
Ustalając godzinę rozpoczęcia przyjęcia proszę pamiętać, że trzeba uwzględnić czas potrzebny ekipie na przygotowania (udekorowanie domu, przygotowanie stołu, scenariusza itd.) .
 Ponieważ goście lubią się spóźniać animator zaczyna realizować scenariusz 15 min. po wyznaczonej godzinie na zaproszeniu. Ten czas poświęca na witanie gości, poznanie dzieci, ich imion i wprowadzenie miłej atmosfery.

Jak długo trwa przyjęcie urodzinowe?
Standardowo przyjęcie trwa 3 godziny i zazwyczaj dzieciom to wystarcza, aby się dobrze wybawić, nie zmęczyć i nie pokłócić z rówieśnikami. Oczywiście istnieje możliwość przedłużenia przyjęcia za dodatkową opłatą. W przypadku imprezy domowej nie ma z tym żadnego problemu. W przypadku urodzin organizowanych w „naszych” salach zależy to, od tego czy w późniejszych godzinach jest zaplanowane inne przyjęcie.

 

Zespół MParty

Mparty
Nasi Partnerzy Praca Współpraca