Scenariusze urodzin

Nowości

 • Angry Birds Party

Atutem tych urodzin jest scenariusz oparty na aktualnych zainteresowaniach dzieci i maskotki Angry Birds !
 Urodziny dla dzieci: 5 – 8 lat

 •  Violetta Party

Urodziny dla dziewczynek, które są fankami tego filmu. Podczas urodzin będzie można sprawdzić swoją wiedzę o tym serialu, ale także poczuć się jak uczeń STUDIA 21, wymyślając pokaz taneczny i wykonując do niego stroje.
Urodziny z Violettą dla dziewczynek: 7 – 13 lat

 

 Sportowe Urodziny

 • Piłkarskie Party

Przyjęcie urodzinowe dla małych wielbicieli piłki nożnej, niezależnie od płci. Scenariusz składa się z 3 części: zabaw sportowych, meczu i części kibica. Program jest tak pomyślany, aby zarówno sportowiec jak i kibic czy cheerleaderka znaleźli coś dla siebie. W części kibica uczestnicy będą mogli, między innymi, potrąbić na wuwuzeli oraz wykazać się wiedzą o sławnych piłkarzach.
Atutem tych urodzin jest dużo ruchu i gadżety kibica !
Piłkarskie urodziny dla dzieci: 7 – 13 lat

 • Sportowe Party

„W zdrowym ciele zdrowy duch, a dla ducha dobry ruch …. więc raz i dwa i trzy i cztery wyłączamy komputery … ” i do dzieła ! Na program sportowych urodzin składają się różne zabawy ruchowe rozgrywane indywidualnie oraz grupowo. Dużo tu zależy od preferencji solenizanta i możliwości lokalowych. Jedno jest pewne: każdy będzie mógł zostać wyśmienitym sportowcem i wygrać medal! Atutem tych urodzin są zróżnicowane formy ruchu i wspólna zabawa dzieci.
Sportowe urodziny dla dzieci: 7 – 13 lat

Imprezowe Urodziny

 • Dyskotekowe Party

Ta impreza łączy w sobie to, co dzieci lubią najbardziej: światła laserowe, kolorowe węże świetlne, kule dyskotekowe, wesołą muzykę i dużo tańca. Goście będą mogli przebrać się w śmieszne peruki i dyskotekowe kapelusze. Pobawimy się, w „Jaka to melodia”, „You can Dance” oraz nauczymy się układu tanecznego. Atutem tych urodzin są dekoracje świetlne i program w stylu Disco, który zadowoli tych solenizantów, którzy czują się już bardzo dorośli.
Dyskotekowe urodziny dla dzieci: 7 – 13 lat

 • Imprezowy Mix Zabawowy

Doskonała propozycja dla tych, jubilatów i ich gości, którzy lubią różne zabawy. Malowanie buziek, puszczanie baniek, zabawy integracyjne z chustą Klanzy, kalambury, odgadywanie piosenek z bajek, trochę rysowania i trochę ruchu, a na koniec słodkie upominki – każde dziecko będzie zadowolone! Atutem tych urodzin jest to, że dzieci bawią się razem, a nie osobno, oraz różnorodność form aktywności.
Urodziny dla dzieci: 4 – 7 lat

Plastyczne Urodziny

 • Modne Party

To propozycja dla nieco starszych dziewczynek, które chcą spędzić czas „po babsku”. Będziemy robić szałowe kreacje z papieru i krepiny i jak przystało na prawdziwe modelki – stroić się w biżuterię, malować prawdziwymi kosmetykami i ozdabiać paznokcie specjalnymi naklejkami. Nie obejdzie się również bez pokazu mody i dyskoteki !!! Atutem tych urodzin jest to, że dziewczynki mogą robić to, co większość z nich lubi, czyli stroić się i malować.
Urodziny dla modelek: 8 – 13 lat

 • Koralikowe Party

To przyjęcie urodzinowe, na którym dziewczyny mogą zaszaleć …. i zrobić sobie biżuterię z koralików. Naszyjniki, bransoletki, pierścionki – wszystko, czego mała dama zapragnie. Mnogość kolorów, wielkości i wzorów sprawi, że każda dozna natchnienia. W między czasie będziemy zgadywać „Jaka to melodia” oraz zagramy w grę urodzinową i sprawdzimy, kto najlepiej zna naszą jubilatkę ? Atutem tych urodzin jest w miarę spokojny ich przebieg i skromne potrzeby lokalowe. Ponadto goście zabierają swoje dzieła ze sobą.
Urodziny artystyczne dla dziewczynek: 7 – 13 lat

Filmowe i Bajkowe Urodziny

 •  Violetta Party

Urodziny dla dziewczynek, które są fankami tego filmu. Podczas urodzin będzie można sprawdzić swoją wiedzę o tym serialu, ale także poczuć się jak uczeń STUDIA 21, wymyślając pokaz taneczny i wykonując do niego stroje.
Urodziny z Violettą dla dziewczynek: 7 – 13 lat

 •  Scooby Doo Party

To scenariusz urodzinowy dla małych fanów tego sympatycznego psiaka. Scooby Doo i jego nowa Brygada Detektywów napotykają na swojej drodze różne zadania do wypełnienia i zagadki do rozwiązania, dzięki którym docierają do skarbu. Istnieje możliwość zamówienia animatora w stroju Scooby Doo. Atutem tych urodzin jest rozwijanie wyobraźni dziecka poprzez wejście w świat filmu i identyfikację z jego bohaterami.
Urodziny ze Scooby Doo dla dzieci: 3 – 7 lat

 • Monster High Party

Goście będą aż piszczeć z zachwytu, bo to obecnie ulubiony motyw dziewczynek w wieku 6 – 10 lat. W programie: egzamin na Potworniarkę (zabawa z pomponami cherleederek), projektowanie strojów dla Frankie, Cleo, Draculaury i Clawdeen oraz konkurs wiedzy o bohaterach filmu. Na koniec fantastyczna dyskoteka przy dyskotekowych światłach! Atutem tych urodzin są różne formy aktywności, zabawa z pomponami cherleederek i dyskotekowe oświetlenie.
Urodziny artystyczne dla dziewczynek: 7 – 13 lat

 • Ninjago Party

To scenariusz pomyślany tak, aby zadowolić najbardziej wymagających fanów tej bajki. Dzieci wyruszają z misją uratowania świata przed złym Lordem Gorgonem. Po drodze do Mrocznej Fortecy trafiają w różne miejsca, takie jak: Klasztor Spinjitsu, Zamarznięte Pustkowie czy Las Spokoju, gdzie czekają je różne przygody. Atutem tych urodzin jest temat przewodni przyjęcia  zwiazany z ulubioną bajką.
Urodziny Ninjago dla dzieci: 3 – 7 lat

 • Harry Potter Party

To przyjęcie urodzinowe dla tych dzieci, które chcą choć na chwilę przenieść się w magiczny świat szkoły w Hogwarcie. Tiara przydziału, lekcja eliksirów, mugoloznastwo, lekcja wróżenia, turniej quidditch’a i wiele innych przygód, jakie spotkały Harrego Pottera i jego przyjaciół ! Scenariusz przyjęcia oparty tylko na pierwszej części przygód Harrego Pottera (najbardziej bajkowej i przyjaznej dla dziecka).Atutem tych urodzin jest rozwijanie wyobraźni dziecka poprzez wejście w świat filmu i identyfikację z jego bohaterami.
Magiczne urodziny dla dzieci: 7 - 10 lat

 • H2O Wystarczy Kropla Party

To przyjęcie urodzinowe dla prawdziwych fanek tego serialu. Razem z Emmą, Cleo i Riki przeżyjemy niezwykłe przygody w tajemniczym podmorskim świecie. Za pomocą cudownych mocy, jakimi władają syrenki będziemy odganiać morskie potwory, przedzierać się między koralowcami i wodorostami oraz karmić delfiny. Kiedy już dotrzemy na wyspę Mako, urządzimy tam wspaniałą dyskotekę! Atutem tych urodzin jest rozwijanie wyobraźni dziecka poprzez wejście w świat filmu i identyfikację z jego bohaterami.
Urodziny dla dzieci: 6 – 10 lat

Terenowe Urodziny

 • Gra Terenowa

Uniwersalne przyjęcie urodzinowe odpowiednie dla dzieci w różnym wieku. Zawiera dużo ruchu i element zaskoczenia , logiczne myślenie oraz odrobinę śpiewu i rysowania. Znajdują się tu elementy rywalizacji między grupami, ale także współpraca, jaka muszą podjąć dzieci żeby wykonać wszystkie zadania. Gra terenowa może być rozgrywana w przydomowym ogródku, w parku miejskim a nawet w domu. Atutem tych urodzin jest ich uniwersalny charakter, odpowiedni dla dzieci w różnym wieku. Możemy również dostosować zadania do zainteresowań solenizanta.
Urodziny dla dzieci: 5 – 13 lat

 • Podchody

Przyjecie urodzinowe oparte o klasyczną zabawę terenową często organizowaną w lesie na koloniach lub obozach. Polega na tym, że jedna grupa ucieka, zostawiając po drodze dla grupy goniącej wskazówki (np. strzałki, krepina na drzewie) oraz listy z zadaniami do wykonania. Grupa uciekająca wygrywa, jeśli nie zostaną wykonane wszystkie zadania, zaś grupa goniąca, jeśli złapie grupę uciekającą przed dotarciem do mety. Możliwe są różne warianty tej zabawy. Kompleksowo organizujemy podchody w Powsińskim Parku Kultury i Wypoczynku oraz na terenie lasu Kabackiego. Istnieje możliwość zorganizowania ich także we wskazanym przez Państwa miejscu, wtedy wycena dokonywana jest indywidualnie.Atutem tych urodzin jest ich oryginalność i terenowy charakter.
Urodziny dla dzieci: 7 – 13 lat

Inne Urodziny

 • Gra urodzinowa

Czyli domowa wersja gry terenowej. Polega na szukaniu zadań w kopertach a następnie ich wykonywaniu. Łączy w sobie element zaskoczenia, logiczne myślenie oraz odrobinę śpiewu i rysowania. Trzeba również wykazać się wiedzą o jubilacie. Atutem tych urodzin jest ich uniwersalny charakter odpowiedni dla grup dzieci w różnym wieku i z różnymi zainteresowaniami oraz możliwość dostosowania scenariusza do możliwości lokalowych.
Urodziny dla dzieci: 5 – 13 lat

 • Pirackie Party

”W czerwone żagle wicher dmie, łopocze flaga czarna. Kto ją zobaczy niechaj wie, że dola jego marna.” My jesteśmy piratami i szukamy skrzyni ze skarbami. Musimy pokonać wiele przeszkód i wykazać sie sprytem, zręcznością, a niekiedy i wiedzą. Gdy skarb odnajdziemy, bawić sie będziemy na Pirackim Balu. Atutem tych urodzin jest aktywny scenariusz odpowiedni zarówno dla chłopców jak i dziewczynek oraz duża ilość dekoracji.
Pirackie urodziny dla dzieci: 4 – 8 lat

 • Magiczne Party

Dzieci staną się adeptami szkoły magii i iluzji. Będą tworzyć swoje własne rekwizyty, trenować sprawność i szybkość oraz poznają tajniki pracy iluzjonisty. Nauczą się prostych sztuczek magicznych, które później będą mogły pokazać w domu. Na koniec dostaną Certyfikat Magika potwierdzający ich nowo nabyte umiejętności.W ramach tego przyjęcia zalecany jest dodatkowo profesjonalny Pokaz Iluzjonisty. Atutem tych urodzin jest poznanie tajników pracy iluzjonisty i nauczenie się konkretnych sztuczek magicznych.
Iluzjonistyczne urodziny dla dzieci: 6 – 9 lat

Okolicznościowe Urodziny

 • Halloween Party

To scenariusz, który nadaje się zarówno na urodziny, jak i na imprezę okolicznościową dla tych, którzy lubią czarownice, wampiry, zombie, mumie i inne potwory. Zaczynamy od charakteryzacji i przebierania się za różne stwory, potem „łapiduchy”, wyścigi mumii, przedzieranie się przez bagno zamieszkane przez zombie oraz wiele innych konkursów i zabaw związanych z tym tematem.
Atutem tych urodzin są halloweenowe dekoracje i oryginalny scenariusz.
Halloweenowe urodziny dla dzieci: 6 – 13 lat

 • Andrzejkowe Party

Znane i mniej znane wróżby andrzejkowe na wesoło. Doskonała zabawa dla młodszych i tych nieco starszych.
Urodziny dla dzieci: 6 – 13 lat

 • Mikołajkowe Party

Impreza w klimacie zimowo - mikołajkowo – bożonarodzeniowym.
Urodziny dla dzieci: 6 – 9 lat

Mparty
Nasi Partnerzy Praca Współpraca